İngilizce kursu yahyakaptan

İngilizce kursu yahyakaptan hakkında bilgi almak için bizlere 0262 319 42 42 iletişim numarasından ulaşabilirsiniz.

Globalleşen ve hızla değişimin anahtarını eline alan dünyada bireylerin eğitim, sosyal ve iş alanlarında sahip olması ve kendilerine fark yaratmaları için gerekli olan dil eğitimi artık olmazsa olmazların en başında gelmektedir.

İzmit dil akademi olarak günümüzün ve geleceğin vazgeçilmezi dil eğitiminde en sağlıklı hizmeti sizlere sunabilmek bizlerin öncelikli hedefimizdir.

Yabancı Dil Bilmenin Önemi ve Avantajları

  • Sektörel anlamda bilgisini işine daha doğru yansıtır ve çerçevesini geliştirmek.
  • Sosyal anlamda daha güvenli iletişime geçmek.
  • Daha fazla kişi ile tanışma imkanı.
  • Seyahatlerde daha rahat ve güvenilir olmak.
  • Kariyerini renklendirir ve daha yüksek ücret beklentilerine girer.
  • Kelime hazinesi genişler, bunun yanında bireyin kendi dilini yeni alanlarda kullanma becerisi artar.
  • Yeni bir vizyona sahip olur.
  • Dil öğrenmek insan beyni için mükemmel bir egzersizdir ve birey kendisini yenilenmiş hisseder.
  • Farklı kültürlerle kaynaşma ve tanışma imkanı elde eder.
  • Film, kitap, dergi uluslararası gazeteler, haberler vb, hakkında bilgilidir.

Başarılı olmak ve dünya ile entegre olabilmek için mutlaka erken yaşlarda yabancı dil eğitimine başlamak, kendimizi bu konuda belli bir seviyeye getirdikten sonra da ikinci bir dilde de uzmanlaşmak gerekmektedir. Yabancı dil çok rahat bir şekilde unutulmasından dolayı ömür boyu tekrar gerektirir. Bu anlamda internet üzerinden yabancı makale ve yazıları okumak,  yabancı dizi ve filmleri altyazı olmadan izlemek, yabancı arkadaşlar edinip bolca konuşmak ve eğer bütçeniz varsa yurt dışına gidip herkesin yabancı olduğu bir ülkede ilgili dili konuşma ve anlama zorunluluğunda kalmak yabancı dili unutmamamıza hatta ilerletmemize yararlı olacaktır.

İngilizce bir amaç değil, hedefe ulaşmak için gerekli bir araçtır. Geleceğe yönelik kesinlik kazanmış bir kariyer hedefiniz varsa bu doğrultuda atılan adımların ilki ve en önemlisidir. Kariyer hedefiniz doğrultusunda, uluslararası sektörlere adım atmak istiyorsanız İngilizceyi çok iyi anlıyor-okuyor-yazıyor ve konuşuyor olmanız gerekir. Kariyerlerinde başarılı olan insanların üçte ikisi İngilizceyi çok iyi anlıyor-okuyor-yazıyor ve konuşuyor. Kariyer hedefiniz hangi doğrultuda olursa olsun hedefe ulaşmak için ilk hedefiniz İngilizceyi çok iyi kullanmak olmalıdır.

İngilizce kursu yahyakaptan hakkında daha detaylı bilgi almak için iletişim sayfamızı ziyaret ediniz.

Bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

 

Menü