GİZLİLİK VE GÜVENLİK

Sitemize üye olan Firma ve Kullanıcılara ait kişisel bilgiler (isim, adres, telefon, e-mail vb.) ve gizli bilgilerin tümü (şifre vb.) güvenli elektronik sistemlerde standartlara uygun olarak saklanmaktadır. Bu bilgiler, yetki sahibi firma personelimiz dışında kimse tarafından görüntülenemez (şifre bilgilerini ise yetkili personelimiz dahi göremez). Firmamız, kullanıcılardan derlediği bu kişisel bilgileri, kullanıcı onayı olmaksızın üçüncü şahıslarla paylaşmamayı ve hiçbir surette kötüye kullanmamayı taahhüt ve garanti eder.

Bilgi Paylaşımı

Firmamız, yukarıda sözü edilen kişisel içerikli bilgiler dışındaki genel kullanıcı bilgilerini, sunduğu hizmetleri daha verimli kılmak ve müşteri memnuniyetini arttırmak amacıyla analiz ederek yorumlamak ve iş ortakları ile paylaşmak hakkını saklı tutar. Ayrıca, kullanıcılar onay verdikleri takdirde, bu bilgiler firmamız tarafından değerlendirilerek duyurular ve bilgilendirme amacıyla kullanılabilir.

 

Güvenli Alışveriş Garantisi

Firmamız, en gelişmiş güvenlik sistemleri ile korunmakta ve alışveriş yapanlar için SSL sertifikası ile %100 güvenlik sağlamaktadır. Firmamız üyelerinin kişisel bilgilerine, kredi kartı verilerine ve tüm diğer önemli bilgilerine firmamız personeli de dahil olmak üzere, hiçbir üçüncü şahıs izinsiz erişemez.
Menü