Çocuk ingilizcesi eğitimi veren kurslar nelerdir?

Çocuk ingilizcesi eğitimi veren kurslar nelerdir hakkında bilgi almak için bizlere 0262 319 42 42 iletişim numarasından ulaşabilirsiniz.

A1 seviyesindeki kursun başında, çocuğunuza İngilizce okuma ve yazma tanıtılacaktır. Düşük seviyelerde, dilbilgisi ve kelime bilgisi sabit bir oranda tanıtılacak ve çocuğunuzun İngilizcede sağlam temeller atması için bunların pratiği yapılıp değerlendirilecektir. Çocuğunuz seviye atladıkça yazılı ve konuşma ingilizcesinde yüksek derecede yeterlilik geliştirecektir.

Bir dil öğrenirken, aile üyelerinin ilgisi ve teşviği çok önemli olabilir. Desteğiniz, çocuğunuzun kendi öğrenimini değerlendirmesine yardımcı olacaktır. Aşağıda çocuğunuza yardımcı olabileceğiniz bir kaç ipucu bulunmaktadır:

–  Çocuğunuzun çalışmasına aktif olarak ilgi gösterin. Çocuğunuz sizin hevesinizi anlayacaktır.

–  Çocuğunuzla İngilizce çalışırken aşağıdaki bazı oyunları oynayarak çalışmayı eğlenceli hale getirin.

–  Çocuğunuzun aktiviteleri yapması ve soruları cevaplandırması için bolca zaman verin.

–  Olumlu olun ve çocuğunuzun yapabildiği her iyi şey için onu övün. Sadece hatalara yorum yapmayın, aksi taktirde çocuğunuz başarısız olduğunu zannedecektir.

Ebeveynler ve bakıcılar çocukların eğitiminde önemli bir rol oynamaktadır. Çocuğunuzla birlikte okuma yapmak öğrenmesine yardımcı olmak ve birlikte eğlenmek için çok iyi bir yoldur.

Her zaman okuma için sessiz bir yer seçin. Okumayı zevkli, rahatlatıcı bir aktivite haline getirin. Yakın oturun ve bütün dikkatinizi verin. Çocuğunuzla birlikte okuma yollarını çeşitlendirin. Her zaman hikaye hakkında konuşmak için zaman ayırın. Resimler hakkında konuşun. Hatalara çok takılmayın. Çocuğunuzu başka çocuklarla kıyaslamayın. Çocuğunuzun bir kelime üzerinde çok takılmasına izin vermeyin.

İzmit Dil Akademi Teen Academy, öğrencilere, doğal ingilizceyi akıcı bir şekilde konuşmada ve amaca yönelik olarak yazılı ingilizceyi uygun ve doğru bir şekilde kullanmalarında özgüven verir. Ayrıca bu materyaller ile verilen kurs, çeşitli ve gittikçe zorlaşan aktiviteler yoluyla çocukların çalışma becerilerini de geliştirir.

Çoçuklar için ingilizce kurslarımız; çocuğunuz için yeni veya ikinci bir yabancı dil öğrenmesinin yanı sıra, okul derslerine destek vermek ve kişisel gelişimi için oluşturulmuştur. Çocuklar için ingilizce kurs programlarımız da; gençlere yönelik okullarında kullanılmak üzere dil programları geliştirme hedefindedir.

Çocuk ingilizcesi eğitimi veren kurslar nelerdir hakkında daha detaylı bilgi almak için iletişim sayfamızı ziyaret ediniz.

Bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Menü